screenshot from RPG Kingdom Come Deliverance

Ani přesun na Moravu a následné vysedávání u babiček neohrozilo druhou šedesátčtyřku. Tak tak, ale přece. Druhý „64“ týden byl taky plodný na zajímavé novinky, bojím se až následujících dvou týdnů, kdy budou svátky a nic se dít nebude. Ale něco vyškrábnem. Zatím si ale můžete ve stručnosti počíst o šílenství v multiplayeru Just Cause 3, šílenství Facebooku a samozřejmě i o Kingdom Come: Deliverance:

Šílenství

Pondělí, 16. 12. 2013

Just Cause 3 je asi ještě daleko, ale Avalanche našli dobrý způsob jak udržet dvojku při životě: multiplayer. Ten je skutečnou definicí šílenství a je to možná něco, čím měl být multiplayer v GTA 5. Poptávku po takovém blázinci dokazuje i oblíbený multiplayerový mód do GTA: SA, ale studia se nikdy nic tak extrémního neodvažovala udělat. Ostatně i teď mají multiplayer na svědomí hráči.

Zdroj: http://www.youtube.com/watch?v=YR2zRqAvw1M

Autoplay

Úterý, 17. 12. 2013

Svoji nespokojenost s Facebookem jsem vám už tady jednou sdělil. Teď přichází poslední kapka. Automaticky se spouštějící video reklamy v hlavním feedu. Facebook velmi úspěšně dělá všechno pro to, aby své uživatele znechutil a video, které se samo spustí, bude trefou do černého. Jen se bojím, aby se podobným způsobem nezačal kazit i zatím pořád skvěle jednoduchý Twitter. Už je totiž taky na burze.

Zdroj: http://online.wsj.com/news/articles/SB10001424052702304403804579263371125671670

Vysvobození

Středa, 18. 12. 2013

Kingdom Come: Deliverance není špatný název. Ale všimněte si, jak podobný je Kingdoms of Amalur: Reckoning. Ne kvůli slovíčku Kingdoms. Podívejte se na loga obou her. První část názvu je upozaděná a do popředí vystupuje slovo za dvojtečkou. Což je možná dobře, protože “Kingdom něco” je celkem zaměnitelné jméno. Trailer a obrázky mě ale navnadily a tradiční fantasy mi už leze ušima. Držím palce.

Zdroj: http://kotaku.com/next-gen-rpg-has-no-monsters-magic-or-minotaurs-1485418733

Síla

Čtvrtek, 19. 12. 2013

Do premiéry zbrusu nových Hězdných Válek od J. J. Abramse nám zbývají ještě dva roky, ale už teď se pomalu rozjíždí marketingová mašinérie. Zatím samozřejmě jen pomaloučku polehoučku, ale už tu máme oficiální Star Wars Tumblr. Tam je z nového filmu velké kulové a dlouho tam asi nic takového ještě nebude ale i s tím co je tam teď je to docela příjemný Tumblr.

Zdroj: http://starwars.tumblr.com/

Lajdáci

Pátek, 20. 12. 2013

Je opravdu fascinující, že Rockstar vydá hru bez testování. GTA: San Andreas skoro všem spadlo po prvním loadingu. Soudě dle ohlasů a hodnocení byla jen hrstka těch, kteří se dostali z menu do hry. S penězi Rockstar problém nemá. Peníze = spousta času. Jinak, než lajdáctvím a nezájmem si to vysvětlit nedokážu. Až po několika dnech a patchích jsem se do Los Santos proloudoval. Hurá.

Zdroj: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.rockstargames.gtasa