Kultura Kriplů tradiční redakci nemá. Nehledejte tady šéfredaktora, redaktora a externisty. Všichni se jsme si rovni a všichni se už od začátku řídíme krásnou anarchií. A tady už nás máte, všechny výtržníky pohromadě (řazeno abecedně):

Adam Homola

Mladší než Mario, starší než Lara Croft. Z kraje, kde víno a slivovice tečou proudem. Nejčastěj mi z rukávu padají moudra o herním průmyslu, u kterých si i já po nějaké době ťukám na čelo. Ve dne se snažím imitovat herního pisálka na Games a v Levelu, v noci pak nasazuju Kriplí škrabošku. Když zrovna nepíšu, tak si ještě pořád s chutí zahraju nějaký multiplayer od Blizzardu a s ještě větší chutí neodolám dobrému jídlu a pití.

Twitter: https://twitter.com/Over_watch
Google+https://plus.google.com/+AdamHomola
Blog: coming soon(ish)
Email: overwatch @ kulturakriplu.net

Edie

Vidím se jako mladík co se snaží být dospělým teenagerem. Závidím kriplům co žijí v Praze, ale jsem strašně rád za ty Orlické hory. Hraji Dotu 2 pro každodenní socializaci. Singleplayeru se nebojím a v Crusader Kings II se považuji za největšího odborníka v okruhu 10 mil. Kulturu Kriplů upřednostňuji před blogem, píšu čemu (snad) rozumím, snažím se žít šťastně a tak piji když je potřeba.

Twitter: https://twitter.com/soundslikesound
Google+: mám ale nepoužívám
Blog: http://soundslikeedie.blogspot.cz/
Email: soundslikesound @ gmail.com

Tomáš Vanc ml. (Shadowmaker)

Metalista tělem i duší, mezi jehož zájmy patří mimo jiné i studie evropských předkřesťanských mytologií, příroda nebo fotografování. Jeden z jeho největších snů je stát se úspěšným spisovatelem. S přibývajícím věkem zjišťuje, že videohry jdou čím dál tím více kolem něj, ale občas si na nějakou tu hru čas najde, zejména na umělecké indie tituly plné surreálných výjevů.

Twitterhttps://twitter.com/TomasVancml
Google+https://plus.google.com/+Tom%C3%A1%C5%A1Vancml/posts
Bloghttp://shadowmakerblog.blogspot.cz/
Email: Nedám.

Jakub ‚Baddy‘ Baudyš

Geek, gurmán, hráč, milovník, magor.

Twitter: https://twitter.com/xB_Tiger
Google+: Mám, ale nepoužívám.
Blog: Mám, ale je zapovězen.
Email: jakub.baudys @ seznam.cz

Karoshi

Jsem 19tileté děvče z jihu Moravy, momentálně žijící v Praze, co se po čtyřech letech hraní WoW vrhlo na opravdové hry. Mám slabost pro Game of Thrones a Dota 2 tým Na’vi, 13 tisíc achievementů na WoW a ve válce next-gen konzolí fandím Xboxu.

Google+: https://plus.google.com/108455748812715072203/posts
Email: karoshi @ chiliasoft.cz

Luděk Novotný

Už pár let píši o nezávislých hrách, hraji je a pořád tak nějak čuchám okolo herního vývoje. Ochomýtám se okolo tvorby grafiky, sazby, kreslení, programování mikrokontrolerů, C++, ale nic z toho mi nejde pořádně od ruky. Pokud zrovna nejsem u PC, čtu, poslouchám hudbu a studuji Teleinformatiku na VUT Brno.

Twitter: https://twitter.com/GlaDOSik
Google+: https://plus.google.com/103452055637099273151/posts
Blog: http://indeegames.cz/
Email: GlaDOSik @ indeegames.cz

Michal “MickTheMage” Nemec

Mentálne večne mladý, možno niekedy až na škodu, hry milujúci, etnológiu večne študujúci, v puberte sa mágiou zaoberajúci jedinec. Klasické hry, zo zlatého obdobia hernej histórie (t.j. pre tých menej znalých cca 90-te roky minulého storočia) adorujúci, o hernú históriu sa zaujímajúci a i v akademickej rovine sa o hry snažiaci mág. Ešte občas pre slovenský Gamesweb píšuci a staré hry zbierajúci jedinec. Herné druhy a typy aristokratického pôvodu obľubujúci (teda RPG a adventúry), avšak nepohŕdajúci ani ostatnými hernými dielami, či už prízemne komerčnými alebo umelecky nadšenými. Milujúci fyzickú prítomnosť diel a skeptický voči digitálnym zmarom sveta.

Twitter: https://twitter.com/mickmage
Google+: https://plus.google.com/100775523142603513191/posts
Blog: http://mickthemage.blogspot.com/
Email: mickthemage @ kulturakriplu.net

Minitroll

Hráč s dlouhou herní historií, díky strýci jsem získal v sedmé třídě Didaktik, hrozně mě to chytlo a dodnes nepustilo. Herní historie: Didaktik, Amiga, pc, Sega Dreamcast, Playstation 2, Xbox 360, Psp, Ps3. Herní scéna se velice rychle vyvíjí, pořád se něco děje a to mě baví. Jinak jsem závislý na hudbě ve všech podobách.

Twitter: https://twitter.com/minitrollcz
Google+: https://plus.google.com/104186736912242104130/posts

montana

Všichni tu maj tak pěkný popisky a mě se nechce. Tyjo a teď mi probleskl hlavou celej můj život.

Twitter: https://twitter.com/montatatana
Google+: wut?
Blog: vole už mi není šestnáct
Email: nedám

Redsnake

Začal jsem na ZX spectru a od tý doby mě to celkem baví. Teď po dlouhý době hraju asi nejvíc na PCčku a kombinuju to s PS3, kde hraju hodně v coopu. Když je venku hezky tak na herní mašinky padá prach. Jo a doháním herní resty, mám toho tak na 30 let (znáte to, Steam, GoG a plná polička her na X360 a PS3) :-)

Twitter: https://twitter.com/redsnakecz
Google+: https://plus.google.com/107943623127066126976/posts
Blog: http://www.redsnake.cz/

Zeal

Válečný veterán vrátivší se z Enemy Territory, kde strávil tisíce válečných misí, ve kterých bojoval za obě strany. Rovněž fanoušek nových her, majitel několika konzolí a šest let starého čtyřjádrového PC, na kterém mu stále jedou všechny nové hry. Fanda herních časopisů a naposledy, ale ne v poslední řadě, také herní programátor, hudebník a vůbec celá nezávislá herní firma v jedné osobě. Taky rád píše o hrách.

Twitter: https://twitter.com/zealcore
Google+: https://plus.google.com/115900852209692976566/posts
Blog: http://casual-core.blogspot.cz/
Email: zealcore @ gmail.com

 

 

Již neaktivní Kriplové, kterým patří naše velké díky:

Robotron, Mr. Wáwra, ELDoRado1239, smartArt, 5K4C3, Last Jedi, Rob, Vaxxxel, Yendii, Stephano