batmobile from batman arkham knight videogame from rocksteady

Myslete si o Bayovi co chcete, ale minimálně trailery na jeho filmy jsou boží. Dvě kila za lístek do kina na Transformers 3 považuju za vyhozené peníze, ale trailery na film byly super. Teď tu máme trailer na Transformers: Age of Extinction a nic moc. To je ale možná dobře. Nic moc trailer = dobrý film? To zjistíme za pár měsíců a tak se zatím můžeme podívat na Androidí tablety, připravovaného Batmana, nebo třeba na znovuzorzení ambiciozní služby OnLive. Škdoa, že je zatím nikdo nekoupil…

Android tablety

Pondělí, 3. 3. 2014

Trend pokračuje a to, co se stalo před nějakou dobou v mobilech, se teď stalo u tabletů. Apple s přimhouřením oka “vytvořil” nový trh a dravější firmy mu obratem vzaly pozici. Teď se to stalo i u tabletů. A stane se to i u připravovaných hodinek. U všeho, co Apple udělá, protože způsob jakým to dělají, nikdy nebude ničit konkurenci v podílech na trhu.

Zdroj: http://www.gartner.com/newsroom/id/2674215

Batman: Arkham Knight

Úterý, 4. 3. 2014

Rocksteady jdou možná trochu překvapivě na nové konzole a PC. Popravdě, Batman: Arkham Knight jsem čekal i na minulou generaci. Palec nahoru pro WB Games, že si nechají utéct tržby. Těším se, ale na druhou stranu jakkoliv to v Rocksteady umí, tak hrát po čtvtrté hru, která vychází ze stejných mechanik, vizuálu atd.? No novím, byl bych radši za něco nového. Ale Rocksteady věřím.

Zdroj: http://www.gameinformer.com/b/news/archive/2014/03/04/april-cover-revealed-2014-1039752374.aspx

OnLive

Středa, 5. 3. 2014

OnLive přežilo svou smrt před nějakou dobou, ale teď vstalo z popela kompletně. I s novou službou CloudLift, která zní božsky nejen proto, že spolupracuje se Steamem. Jenže zase narážíme na problém, že to bude trvat roky, než se to podaří procpat do všech her. Vývojáři to tam musí aktivně nacpat, což je kámen úrazu. Snad je někdo koupí a rozjede to ve větším.

Zdroj: http://www.computerandvideogames.com/452389/features/onlive-is-back-but-is-it-any-better/

Watch_Dogs

Čtvrtek, 6. 3. 2014

Ubisoft konečně po nemalém odkladu oznámil datum vydání Watch_Dogs. A celou dobu v tiskovce vychvaluje PlayStation, zmíní i Xbox, ale co Wii U? To se dočká jen kratičké noticky na posledním řádku o tom, že verze pro nový neúspěch od Nintenda nevyjde 27. března jako všechny jiné verze, ale později. Kdy to datum asi oznámí? A jak moc se za smlouvu s Nintendem proklínají?

Zdroj: http://youtu.be/NuAbH8Z8iwk

Second Son

Pátek, 7. 3. 2014

Nejhezčí a zároveň nejzbytečnější a nic neříkající reklama za poslední dobu? Možná. Nový hraný trailer na inFAMOUS: Second Son vypadá opravdu moc krásně, chvílemi to skoro může připomínat atmosféru Children of Men, nebo něčeho podobného. Ale pak přijde hlavní hrdina a nestane se lautr nic. Na akci asi nezbyly prachy, ale ten promarněný potenciál? Velká škoda. Ale i tak má Sony +1 za snahu.

Zdroj: http://youtu.be/jHzh96ehv4A