O některých věcech můžete říct, že je to píčovina, ale dobrá píčovina. Super Hexagon do té skupiny patří. Někdo dostal nápad, sedl s na týden do garáže, přidal 3 chiptune songy jako soundtrack a hra hra byla na světě. A kurva těžká hra!

Super Hexagon má jedno pravidlo. Nesmíte trefit se svou šipečkou, kterou otáčíte kolem středu, žádnou linku, která se na vás řítí do středu. Obvykle máte jen jednu stranu, na kterou můžete uhnout. Zní to strašně krkolomně, ale po zhlédnutí traileru to snad pochopí každý.

V traileru je to vypadá jako mission impossible, ale nebojte to jsou levely z vyšší dívčí. I tak je hra těžká. Hodně těžká. Slibuji vám, že několik první her nepřekročíte 10 sekund. A o čas právě jde. V každém levelu musíte vydržet alespoň minutu. A přiznávám, že po třech dnech jsem stále v prvním, protože jsem nepřekročil 57 vteřin. :) Přesto se ke hře stále vracím. Hru ovládáte šipkami (doprava, doleva) nebo jednoduše tlačítky na myši. Jednodušší ovládání nevymyslíte.

Super Hexagon je v podstatě jeden velký challenge. Takže poslední 2 dny dostávám frustrující zprávy typu „Překonal jsem tě o 4 sekundy :-P“. Tak si hru kupte a poměřte síly s přáteli! Na steamu bude ještě pár hodin za éčko. A to za takovou píčovinu není moc.