clown krusty from the simpsons

Je čas na trochu myšlenkového experimentování, nemyslíte? My ano. Autorstvo KK se na chvíli převtělí do zhýčkané osoby čtenáře a zkusí přednést svůj názor na zdejší web z pohledu úplně opačné, tzn. čtenářské, optiky. Zní jako legrace.


SKACE: Ani bych sem nepáchnul. Jéžiši, opět něco zaplnilo mojí čtečku. Co to je? Další nicneříkající název, kde se původní myšlenka článku zvrhne v něco úplně jiného. Kdo to vůbec psal? Aha, Robotron zase něco vyblil během pěti minut a ani si to po sobě nepřečetl. Proletím jako obvykle první půlku a hned mi bude jasný konec článku. Jak může být tak strašně předvídatelný??? No nic, další napsal Micky zo slovenska, pryč s ním, nemám náladu louskat nějakou polo-ukrajinštinu, pokud to není velmi zajímavé téma, což není skoro nikdy.

Overwatch má největší přehled, tak i jeho epos přehlédnu během deseti sekund. Takový mám nejradši – obecný kecy jak z nějakého fóra, tučně napsaný anotace jednotlivých odstavců. To nemám za potřebí vůbec číst. Kdo že to je ten Vaxxel, Minitroll a Rob? Hele, článek od Vymaštěnýho Jelita. Neumí vůbec psát, udržet myšlenku, cpe čárky, kam nepatří a má mě za debila. Počkej smrade, v komentářích ti to natřu…

Mr. Wáwra: Být atraktivní čtenářkou ženského pohlaví, tak už se nad hlavami autorů KK vznáší dámská tanga jako výraz největšího obdivu. Vždyť tak břitké, trefné a zábavné články musí psát jen vysoce vyzrálé a okouzlující osobnosti. Prostě elita, ne jelita.

Jakožto čtenář-suchar konstatuji, že KK je prďáckou alternativou ke komerčním herním webům a tuctovým blogískům. Alternativa, rebélie, wow, to zní dobře. A možná ta banda pisatelů dokáže psát zajímavě nejen o virtuálních panácích. Ať to aspoň zkusí. Virtuální panáci nejsou středobod kultury, vesmíru a lidskýho počínání. Kdyby ten majstr Wáwra, ten s tim psiskem na fotce v profilu (se vsadím, že ten pes vypadá líp než on, haha!) ze sebou za každou cenu nedělal ve svých textech drzé, arogantní, akulturní, asociální a amorální hovado, tak řeknu ať se toho ujme on. Jenže když on občas píše nespisovně a sprostě, a to se nemá. Dacan jeden.

MickDaMage:

Go Ninja, Go Ninja. Go
Go Ninja, Go ninja, Go! Go Go Go Go
Lyrics, fill in the gap
Drop that bass and get the NINJA RAP
Just feel it, if you know what I mean
Give it up for the heroes in green…

Ups, asi som sa nechal trochu niesť, ale však to nevadí… Ono, takto KK je istotne zaujímavým čítaním, občas sa síce niektorým plodom (aj výplodom) nestačím diviť, ale človek za ten čas zistil, že sa tu nájde aj pár zaujímavých a pár veľmi dobrých vecí. Že, nesúhlasíš… Ty ja ti poviem, že aj keď sa niekto občas utne, tak je uťatý – to sa stáva, ale aspoň je uprimny – ta ne? ;-)

K Obsahu ešte snáď len toľko, že tu človek nájde čo inde príliš nie – jednako pokusy o troch iné písanie o hrách (a ja si pri tomto slove vždy spomeniem na Hitlera, že vďaka Level ;-) ), z času, na čas tu ktosi prehodí pár slov o herných soundtrakoch (tu lepšie, tu horšie), to tiež často nevidíte, skrátka taká slobodná kultúrno-popkultúrna platforma. Budiž k nej nebesá milostivé! :-)

Overwatch: Já jsem jakožto čtenář z takového blogu nadšen. Více takových blogů mi na českém herním internetu citelně chybí a je k pláči, že s tím nikdo nic nedělá. Alespoň že tu jsou ti Kriplové. I když zdaleka nečtu všechny články a docela mi někteří Kriplové lezou krkem, tak mám KK jako takovou rád. Trochu mi vadí, že někdy je tam x článků denně a někdy pár článků za měsíc a je to docela anarchie, ale na druhou stranu je to i silná stránka KK. Více struktury, méně anarchie a budu ještě spokojenější čtenář. Taky mi vadí/nevadí 80 procentní zaměření na hry – spousta témat je už vyčerpaných a Kriplové to pořád rotují dokola, snad jakoby se nebyli schopní domluvit. Ovšem i přes to, co mi na Kriplech vadí je mám docela rád a byl bych ještě radši, kdyby vznikla nějaká druhá Kultura, třeba Inteligentů. Konkurence je moc fajn a čtenář by z toho jen profitoval.