eva green an sibylla

…a jen tak mimochodem dáváme na vědomí, co nás čeká v roce 2010.


Mr. Wáwra: Konečně vyjde Heavy Rain, načež hra bude hromadně skupována dospěláky toužících po dospěláckejch videoherních námětech. Takže si tu hru vlastně koupí jen David Cage a třetina naší redakce, která bude aspoň moci po tisící opakovat, jak jsou hráči videoher dementní.

Česká republika získá ve Vancouveru bronz v ledním hokeji. Haleluja.

Určitě se stane i něco dalšího, nicméně hry a hokej budou pořád stejný. Díky Bohu.

MickTheMage: 2010 nič nové pod Slnkom, len niektorí budú starší viac, než by chceli :-) a ten zvyšok sa nejako spraví. Heavy Rain, iste, už aby bol vonku, zbavme sa interaktívneho filmu novej dekády a konečne mi dajte druhý Omikron. Ten prvý mi totiž akosi nejde – zatiaľ (a pritom na starom počítači, tiež pod WinXP šlapal ako hodinky, bodaj by Billa porantalo).

Hra roka 2010? Mass Effect 2? Aj napriek tomu, že vychádza začiatkom roka a na konci sa už väčšinou na tieto hry zabúda? Kto vie…

Žiadne predpovede, ale osobne som zvedavý, čo vylezie z Obsidianu. Jasné, Alpha Protocol je známa vec, mňa skôr zaujíma Fallout: New Vegas.

Ach, samozrejme nesmiem zabudnúť na druhý Drakensang, podľa dema bude zrejme minimálne tak dobrý ako diel predchádzajúci, čo by však vzhľadom na Dragon Age nemuselo tak úplne stačiť. Na bojoch príliš nezapracovali, ale… to je skôr na samostatný článok. Otázkou ostáva, či sa s anglickou verziou nestretneme až o rok, spolu s akčnejším Demoniconom.

A predikciu úspechu istého hokejového mužstva radšej nechám nebesiam. Všetci svätý budú musieť pri nich stáť aby boli aspoň medailový, ale ja som skeptik. Bránka neistá, obrana tiež nie veľmi dobrá – s tým skrátka nemôžete vyhrať aj keby ste mali najlepší útok na svete (čo je jediná zložka, o ktorú sa nebojím, otázka je ako im to bude sypať :-) ).

minitroll: Mass Effect 2 bude rozhodně okupovat žebříčky o nejlepší hru roku, alespoň v těch anketách, které dokáží zohlednit hru starší než 3 měsíce před vánocemi. Těch zase tak moc není:)

Heavy Rain vyjde, ale netroufám si odhadnout jak to dopadne. Každopádně to prodejně žádný trhák nebude a Sony bude ráda, když se zaplatí nákladný, několikaletý vývoj.

GT5 hra z krajin mýtů, bájí a legend možná(!) také spatří světlo světa. Tedy anglicky mluvícího světa. Záleží na tom, jak se Yamauchi vyspí a jestli se rozhodne další 2 roky dělat na odlesku slunce zespodu na výfuku, který ovšem bude vidět pouze při replayi. Jinak to bude lepší než realita a proto budou některá auta nerozbitná. Prodejně to ale bude hit porážející i prozatímního krále MGS4.

Alan přezdívaný Wait také konečne vyjde. Remedy ještě neudělali špatnou hru, i do obyčejné střílečky dokázali propašovat hodně noiru, nadsázky a mrazivých tónů hudby. Věřím, že i teď bude výsledek uspokojivý.

O Bioshocku 2 si netroufnu nic napsat. Může to být opět hit, i pouhé ždímání dobře přijaté značky. Rapture mě fascinuje, tak bych raději to první.

MS i Sony před vánoci vyjdou se svými pohybovými ovladači, big N možná ukáže prototyp své nové konzole.

Jinak by se měla v herním průmyslu zklidnit hladina rozčeřená krachem velkého množství studií, restrukturalizacemi atd. a postupně se vracet k normálu.

montana: Příští rok bude 365 dní.

SKACE: Nebudu tady jako někteří doufat, že vyjde nějaká 6x odložená naskriptovaná superbomba z dílny Sony a jiných přidružených břídilů. Sázka na jistotu se jmenuje Just Cause 2. Čistá hratelnost, čistá akce, nádherné výbuchy a megadestrukce… A jak si na to studenti po roce rádoby krize vydělají? Jednoduše. Prodají všechny krabicovky, co doma najdou, protože to je jen zbytečný a pro mě bezcenný odpad, který má ovšem podle lidí v bazarech reálnou hodnotu. Pro mě mají hodnotu jen papírky s kresbama mrtvejch bělochů. Howgh

P.S., je velmi hloupé fandit skupině lidí, která se narodila na území ohraničeném čarou a hanit ostatní za čarou. Říká se tomu rasismus

Zeal: Kratos konečně vystoupí na Olymp a slastně vydechne.

Overwatch: Kromě toho, že Nintendo představí Wii HD, Microsoft rebranduje Xbox kvůli Natalu a Sony uvede svítící robertky se taky možná spustí i nepravý Zhumulangma. Možná.

——-

A všem čtenářům samozřejmě vinšujeme solidní zdraví v roce 2010 (není nic důležitějšího (promiňte formálnost, už se to nebude opakovat))