Méďa Bručoun má hlad a vy máte přesně 5 minut na to, abyste mu obstarali jídlo, ještě než medvídek půjde spát spánkem zimních víl.

Tohle je hra s ekologickým posláním. Neběháte s méďou po lese a nelovíte zvířátka, bobulky, ani nelovíte ve studánce rybičky, ale jezdíte autem a… jezdíte AUTEM!

Co je to za nápad? Ale co. Důležité je, že v lese jsou dobroty. Sem tam narazíte na nějakou tu pochoutku, no, spíš do ní vrazíte, ale musíte se k ní nejprve dostat. A TO je VELKÝ oříšek, protože to, s čím tu po celou délku hry zápasíte, je naprosto dementní ovládání.

Jak se to teda hraje? Díváte se z kabiny. Medvěd za volantem. A malej výhled ven. Méďova paže představuje myšidlo a vy s ní jako mácháte po obrazovce a levým tlačítkem se chytnete kola a pokoušíte se nasměrovat auto prostě „kamsi“ a pak stejným postupem, čili zase tlapou, přidáváte plyn. V jedné chvíli můžete buď točit volantem NEBO dupat na plyn! Ještě pro jistotu jednou. Pokud přidáváte plyn, nemůžete točit volantem (méďa asi o druhou tlapičku přišel, chudák) a naopak, když točíte volantem, auto ztrácí rychlost a vy nadáváte tvůrcům hry, co to jako má kur*a být („sakra“ je slabé slovo).

Jednoduše zatáhnete za plyn, tlapou, a pokud před vaším autem není jednobarevná stěna, což se stává často, že před vámi je nějakej hnusnej jednobarevnej flek, vyjedete vstříc hnusem, ehm, LESEM! Přece.

Prezentace je hnusná, chytání za aktivní části ne vždy spolehlivé (někdy se méďa chytne něčeho jiného, než by v tu chvíli měl – a s tím tahat ani točit nejde). Ještě než skončí jedna minuta, stihnete všechno, co tahle hra nabízí: přidávání plynu, točení volantem, pravým tlačítkem myši způsobíte medvídkovi bolest (tudíž zařve – to jsem používal u konce, kdy už jsem propadl šílenství).

V průběhu hry taky uvidíte, jak vám do auta napadá listí (sakra, to je realismus) nebo jak vám tam skočí mýval, kterého prostě musíte vyhodit z auta, protože tam ta mrcha otravně pobíhá (leze po všem a chudák méďa na to má jen pět minut).

Ve hře se pravděpodobně stane, že potkáte druhé auto. Fakt. Ale, jen tak projede kolem vás, bez sebemenšího efektu na vaši hru. Ale každopádně, za nějakou tu minutu, pokud se zorientujete… nebo pokud budete mít štěstí, tak možná přijedete k malému jezírku, kde vám střechou popadají dovnitř ryby a ty pak pracně dáváte méďovi do tlamy. To je celé.

Žádné nebezpečí, něco jako pobíhající ochránci přírody, které můžete přejet za body, nebo pytláci, kteří po vás můžou střílet, nic takového. Děs. FUJTAJ! Téhle příšernosti se stoprocentně vyhněte.