Před rokem jsme bilancovali první rok, nyní oslavujeme již druhý. Kupodivu nám to pořád drží a KK jede jako dobře promazaný stroj. V cestě ke třetímu roku nám nic nebrání, takže za rok zase nazdar u dalšího Narozeninového Mashupu. Mezitím oslavujme rok druhý:

Mr. Wáwra: Narozeniny. V životě nadejde den, kdy přestává mít cenu je slavit a vnímat. K čemu? Prostě se jede dál. No big deal.

KK rok druhý? Pro mě stále stejně lákavá KK. Taková, jaká byla už od začátku a jaká musí bejt i nadále. Nothing else matters. The show must go on.

SKACE: Země obkroužila Slunce 2x a vrátila se do zdánlivě stejné polohy jako při vzniku KK… To je důvod k oslavě? To už rovnou můžu slavit každou výpravu na záchod :)

montana: že dobrý.

Overwatch: Ale jo, všecko v cajku a KK má před sebou zářnou budoucnost. Pořád taky kupodivu funguje naprostá redakční anarchie, takže si není na co stěžovat. Jak říká Wáwra, the show must go on.

MickDaMage: Dva? Kedy, kde, prečo?! Čo som komu spravil, že som padol do tej podivnej časopriestorovej trhliny! Není možné, neexistuje…bah! Fajn, fajn – nech žije príjemne anarchistická nálada KK aj ďalej, aspoň ešte chvíľu… To poznám, chvíľu a o pár minút mi niekto povie, že to tu už ťaháme tretím rokom…blbý čas! ;-)

minitroll: I cesta může být cíl…